Ročník 2023

ANOTACE

Spoluřízení: Vyberte si, kdo se bude podílet na vedení firmy

Spoluřízení firmy… jak zapojit zaměstnance do rozhodovacích procesů a přitom zůstat dostatečně rychlí a akceschopní? Jakou cestu zvolit a čeho se přitom vyvarovat? Kde jsou rizika a kdy je moc už moc? V Etnetera Flow si tyto otázky klademe neustále a hledáme co nejefektivnější možnosti zapojení angažovaných kolegů. V rámci workshopu nenabízíme řešení – chceme zprostředkovat výživnou debatu, sdílení zkušeností a pohledů, vizualizaci možných slepých uliček.Díky zapojení zaměstnanců do řízení firmy děláme kvalitní rozhodnutí, posilujeme motivaci, angažovanost a loajalitu našich kolegů, stavíme na jejich zkušenostech a talentech – pojďte s námi vymyslet jak nejlépe na to! Nežijme v mylné domněnce, že rozhodnutí jsou výsadou jen pro manažery a tým lídry!

Ondřej Franek

Ondřej je součástí Etnetery už sedmý rok. Od začátku se zaměřuje na mobilní aplikace. Nejdřív jako projekťák, pak Scrum Master a aktuálně jako Head of Delivery. I když jsou často zákazníci na prvním místě, uvědomuje si, jakou sílu přináší zapojení lidí do vedení firmy. Pomáhá proto stavět Etneteru na silných stránkách jednotlivých členů týmu.

Matěj Přenosil

Matěj přišel před 2 lety do Etnetery jako Scrum Master, později se začal profilovat jako agilní Project Lead ve vývoji mobilních aplikací. Kromě práce na projektech pomáhá také s péčí o zaměstnance, jejich vedením a osobním a profesním rozvojem. V Etneteře ho baví hledat cesty, jak mít spokojený tým i zákazníky.