Ročník 2023

ANOTACE

Cesta k úspěchu s OKR: Praktický workshop pro efektivní plánování a řízení cílů

Jak správně navrhnout cíle pro příští kvartál? Jednodušší se to zdá, než často bývá. Dobrý start nezajistí dobrý finiš, ale špatný start vám může cestu značně zkomplikovat. Stává se vám, že na začátku se zdálo, že požadovanému výsledku všichni rozumí a stejně jste na konci kvartálu nedostali nic, nebo zas bylo všechno špatně? V lepším případě se vám povedlo i cíl splnit, nicméně jste rozpačití a nejste si vlastně jistí tím, nakolik dobře?

Přijďte si prakticky vyzkoušet, jak se dají cíle nastavovat za pomoci metodiky OKRs (Objective and Key Results).
Průvodce vám budou dělat zkušení a praxí ověření profesionálové. A snad to kromě ponaučení bude i zábava.

Petr Hýna

Petr působí na pozici Agile Rangers Leadera v technologické firmě Kontent.ai. Říká, že stačí použít zdravý rozum jako základ, přidat principy Lean, Agile, Kanban nebo cokoliv jiného a hledat nejlepší možné způsoby, jak změnit svět. Metodu OKR chápe jako kompas, který sledujete při vaší cestě za naplněním firemní vize a dosažením cílů.  Stál u implementace OKRs v Kentico, aktuálně se věnuje OKRs v Kontent.ai a konzultuje OKRs s dalšími tuzemskými firmami. Je členem OKR Mastermind skupiny, která usiluje o šíření a sdílení znalostí mezi firmami, které aktivně OKRs praktikují.

Miroslav Žebrák

Mirek působí v LMC s.r.o. na pozici Group product managera pro vzdělávací portál Seduo. Od roku 2011 zažil pozici produktového manažera v různých produktových týmech LMC, např. E-commerce, Jobs.cz, Práce za rohem, Jobote, Kariérní stránky firem, Robot Arnold. Je ambasadorem agilního řízení v cross-functional týmech. Rád objevuje nové cesty k řešení problémů a má radost z pozitivních výsledků své i týmové práce. Je fanouškem fotbalové Sparty Praha a science-fiction ve všech jejích podobách.